Movies
Ratings
171
The First Slam DunkRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5