Titles you rated
Lucky LouieRated ★ 1.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Secret LoveRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5