Series
Ratings
507
UnnaturalRated ★ 5.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 4.5