Titles you rated
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0