Titles you rated
Run with the WindRated ★ 5.0
Joker GameRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0