Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
OutbreakRated ★ 2.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
CongoRated ★ 2.5
Crimson TideRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 2.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0