Movies
Ratings
344
WhiplashRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0