Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
NemesisRated ★ 3.0
AnoneRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 4.0