Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0