Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 1.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5