Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 2.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5