Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Maid in ManhattanRated ★ 3.5
Made of HonorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
27 DressesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5