Series
Ratings
13
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0