Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 3.5
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 2.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0