Titles you rated
The Good LieRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 1.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0