Titles you rated
- 다큐프라임 - 법과 정의Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 0.5