Movies
Ratings
136
HungerRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
When the Bough BreaksRated ★ 3.0- CabrioletRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0