Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5- HeroRated ★ 4.0
BlondeRated ★ 3.0
Do RevengeRated ★ 2.5
The New RomanticRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5