Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 0.5
RipplesRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 5.0