Titles you rated
TempestRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
AjinRated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5