Series
Ratings
133
Prison PlaybookRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0