Titles you rated
GhostRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.5