Series
Ratings
54- Haters Back Off!Rated ★ 3.5
Reno 911! Season 1Rated ★ 3.5
GirlsRated ★ 3.0
Mad MenRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Jane the VirginRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5
Black BooksRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5