Series
Ratings
26- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 3.5
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
DATE A LIVERated ★ 3.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 4.5- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 4.5
NisekoiRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
OwarimonogatariRated ★ 4.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5