Movies
Ratings
177
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Reality BitesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0