Series
Ratings
25
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5- Charles Darwin & the Tree of LifeRated ★ 2.5
LifeRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.5- おせんRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5