Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0