Movies
Ratings
585
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5