Movies
Ratings
1042
Mortal EnginesRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 1.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Self/lessRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Running ManRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
The True-taste ShowRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0- HeroRated ★ 2.5