Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 4.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0