Titles you rated
The PlatformRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0