Movies
Ratings
254
LimitlessRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.5
Horrible BossesRated ★ 4.0
Horrible Bosses 2Rated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 2.0
GarfieldRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 4.5
The TakeRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 0.5
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0
American MadeRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0