Series
Ratings
125
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 1.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 1.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 1.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
The Flower in PrisonRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
The PromiseRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.0- Searching for the Full MoonRated ★ 2.5