Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0