Movies
Ratings
100
KnowingRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5