Movies
Ratings
200- Take OffRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.0
HopeRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0