Titles you rated
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
The Night OfRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 2.5
MaidRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5