Movies
Ratings
420
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
Project SilenceRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0