Titles you rated
BattleshipRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5