Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0