Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0