Titles you rated
BelieverRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
RinguRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 2.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5