Series
Ratings
117- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
NCISRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
ReturnRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
RomeRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0