Series
Ratings
105
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0