Series
Ratings
43
The StudioRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Shrinking Season 2Rated ★ 5.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0