Movies
Ratings
411
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
LambRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.5
EraserheadRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0