Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
LucaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.5