Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- 세계테마기행 - 여름의 선물, 알래스카Rated ★ 5.0
- 한국기행 - 능선기행Rated ★ 5.0
- Transformers: PrimeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- 세계테마기행 - 살아있는 지구를 만나다, 뉴질랜드Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0