Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0