Movies
Ratings
322
Love, RosieRated ★ 2.5
Woman on the BeachRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The Unknown GirlRated ★ 2.0
The BachelorsRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
NewnessRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 0.5
BurningRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0